Gatvių paieška

Pvz. Savanorių
Seniūnijos
Kirtimų gatvė Vilniuje

Kirtimų gatvė


Vieta: Panerių seniūnija
Ankstesnis pavadinimas: Kirtimų
Gatvės kategorija: atskiros gatvės atkarpos priskiriamos A1, A2 ir B2 kategorijoms (A = greito eismo gatvė, B = pagrindinė gatvė)
Pašto kodas: 02244
Pašto skyrius: Vilniaus 28-asis paštas (adresas: Pašto g. 6)
Gatvės ilgis: apie 9,1 km (viena ilgiausių Vilniaus gatvių)
Namų (adresų) skaičius: 59
Koordinatės: 54.6176694, 25.1612312
Padidinti žemėlapį

Viešojo transporto (autobusų ir troleibusų) stotelės Kirtimų gatvėje


Baltoji Vokė
Baltoji Vokė

Chemijos st.
Chemijos st.

Juodšilių st.
Juodšilių st.

Kauno plentas
Kauno plentas

Prekybos st.
Prekybos st.


Įmonės, parduotuvės, adresai šioje gatvėje

Daugiau...

Kirtimų gatvės vaizdas iš aukštai


Kirtimų g. arba apylinkių nuotrauka:

Kirtimų gatvė vaizdas iš aukštai

Nuotraukos valdymas:
+/- : arčiau/toliau; pasukimo rodyklės: vaizdo kampo pakeitimas; rodoma vieta keičiama rodyklėmis viršutiniame kairiame kampe arba tempiant pele.
Vaizdo vieta parinkta pagal šios gatvės atsitiktinio adreso geografines koordinates. Žemėlapio ir nuotraukų šaltiniai: Google / Bing Maps.

Atstumai nuo Kirtimų gatvės iki įvairių Vilniaus miesto rajonų


RajonasAtstumas
Centras, Gedimino pr.14 km
Antakalnis, Antakalnio g.18 km
Šeškinė, Akropolis (Ozo g. 25)17 km
Fabijoniškės, Fabijoniškių g.17 km
Pašilaičiai, Laisvės pr. 12518 km
Senamiestis, Rotušės aikštė15 km
Naujamiestis, Švitrigailos g.13 km

Viršuliškės, Spaudos rūmai (Laisvės pr. 60)12 km
Žemieji Paneriai, Vaduvos g.8 km
Šnipiškės, Europos aikštė (Konstitucijos pr. 3)15 km
Žirmūnai, Žirmūnų g.18 km
Baltupiai, Kalvarijų g.20 km
Naujoji Vilnia, Parko g.24 km
Vilkpėdė, Gerosios Vilties g.11 km

Kirtimų gatvė taip pat yra


Gatvės tokiu pavadinimu dar yra šiuose miestuose bei gyvenvietėse:
  • Kaunas
  • Panevėžys
  • Kaišiadorys
  • Dercekliai (Priekulės sen., Klaipėdos r. sav.)
  • Kirtiliškė (Lazdijų sen., Lazdijų r. sav.)

Kita informacija


Kirtimų gatvė yra Paneriuose, Vilniaus miesto pietvakarinėje dalyje. Ribojasi su Savanorių pr., Eišiškių pl. ir Gariūnų g. Nuo miesto centro gatvė nutolusi apie 9-12 km, atstumas iki artimiausios miesto ribos <1-3 km. Artimiausios kaimyninės seniūnijos yra Naujininkai (už 600 m ties Baltosios Vokės gatve) ir Lazdynai (už 1,8 km, kitame Neries krante).

Iš viso gatvėje yra 59 namai (adresai). Namų su lyginiais numeriais yra 13, nelyginiais – 46. Mažiausias namo numeris yra 2, didžiausias – 69. Adresų su raidėm yra 27.

Netoli gatvės yra prekybos centras IKI Pagiriai (Durpių g. 40, Pagiriai, Vilniaus raj.). Taip pat apylinkėse yra Vokė (upė), Maxima konditerijos cechas (Kirtimų g. 47A), LB Eurotrucking UAB, Maisto linija, Lukoil (degalinė, Kirtimų g. 29), Silberauto - Mercedes (Pirklių g. 9), Stasio Brundzos automobilių ir transporto muziejus (Kirtimų g. 2), Alauša (degalinė, Kirtimų g. 23A), Axis transport, Autoservisas „Joalge“, Arimex.

Artimiausios viešojo transporto stotelės yra Durpių (autobusas: 78), Pirmieji Pagiriai (autobusas: 78), Vokės (V. A. Graičiūno g., autobusai: 8, 25), Baltoji Vokė (autobusai: 3, 8, 78), Vokės parkas (Baltosios Vokės g., autobusas: 82), Chemijos (autobusas: 8), Galvės (Galvės g., autobusai: 8, 20, 25, 51), Kauno plentas (autobusai: 20, 68), Gariūnų (Savanorių pr., autobusas: 28), Krantinės (Krantinės g., autobusai: 3, 8), Juodšilių (autobusas: 8) ir Prekybos (autobusas: 8).

Apie 9,1 km ilgio (viena ilgiausių Vilniuje) gatvės atkarpos priskiriamos A1, A2 ir B2 kategorijoms. A kategorija yra greito eismo gatvės B kategorijai priklauso pagrindinės gatvės, kuriomis vyksta susisiekimas tarp miesto funkcinių zonų, rajonų, centrų, didžiųjų transporto mazgų, ryšiai su užmiesčio keliais. Gatvės suskirstymą į kategorijas galima pamatyti šiame žemėlapyje.

Vietovės, kurioje yra ši gatvė, vidutinė altitudė siekia 148 m. Aukščių skirtumas vietovėje, įskaitant gatvės privažiavimus prie namų ir artimiausias apylinkes, sudaro apie 32 m. Aukščiausia vieta yra netoli namo Kirtimų g. 23A (ties Lentvario g.) Gatvė yra apie 40 m aukščiau už žemiausias miesto vietas (Žemuosiuose Paneriuose) ir 80 m žemiau už aukščiausią Vilniaus kalvą (235 m, Liepkalnyje).

Kitos gatvės Panerių seniūnijoje


Daugiau...Vilniaus katalogas   Įmonės įtraukimas   Kontaktai