Gatvių paieška

Pvz. Savanorių
Seniūnijos
Lentvario gatvė Vilniuje

Lentvario gatvė


Vieta: Panerių seniūnija
Ankstesnis pavadinimas: Lentvario
Gatvės kategorija: B1 ir C1 (B = pagrindinė gatvė, C = aptarnaujanti gatvė)
Pašto kodai: 25124, 25128, 25132, 25133
Gatvės ilgis: apie 7,1 km
Namų (adresų) skaičius: 62
Pavadinimo tipas: miestai
Koordinatės: 54.6471722, 25.1274698
Padidinti žemėlapį

Viešojo transporto (autobusų ir troleibusų) stotelės Lentvario gatvėje


Bališkės
Bališkės

Juliaus Janonio st.
Juliaus Janonio st.

Kulokiškės
Kulokiškės

Liudvinava
Liudvinava

Mūrinė Vokė
Mūrinė Vokė

Stasio Krasausko st.
Stasio Krasausko st.


Įmonės, parduotuvės, adresai šioje gatvėje

Daugiau...

Lentvario gatvės vaizdas iš aukštai


Lentvario g. arba apylinkių nuotrauka:

Lentvario gatvė vaizdas iš aukštai

Nuotraukos valdymas:
+/- : arčiau/toliau; pasukimo rodyklės: vaizdo kampo pakeitimas; rodoma vieta keičiama rodyklėmis viršutiniame kairiame kampe arba tempiant pele.
Vaizdo vieta parinkta pagal šios gatvės atsitiktinio adreso geografines koordinates. Žemėlapio ir nuotraukų šaltiniai: Google / Bing Maps.

Atstumai nuo Lentvario gatvės iki įvairių Vilniaus miesto rajonų


RajonasAtstumas
Centras, Gedimino pr.14 km
Antakalnis, Antakalnio g.18 km
Šeškinė, Akropolis (Ozo g. 25)16 km
Fabijoniškės, Fabijoniškių g.15 km
Pašilaičiai, Laisvės pr. 12514 km
Senamiestis, Rotušės aikštė13 km
Naujamiestis, Švitrigailos g.12 km

Viršuliškės, Spaudos rūmai (Laisvės pr. 60)10 km
Žemieji Paneriai, Vaduvos g.7 km
Šnipiškės, Europos aikštė (Konstitucijos pr. 3)15 km
Žirmūnai, Žirmūnų g.18 km
Baltupiai, Kalvarijų g.19 km
Naujoji Vilnia, Parko g.22 km
Vilkpėdė, Gerosios Vilties g.10 km

Lentvario gatvė taip pat yra


Gatvės tokiu pavadinimu dar yra šiuose miestuose bei gyvenvietėse:
  • Kaunas
  • Lentvaris
  • Kariotiškės (Lentvario sen., Trakų r. sav.)

Panašūs gatvių pavadinimai


Kai kurios artimiausios Vilniaus gatvės panašiais pavadinimais:

Daugiau...

Kita informacija


Lentvario gatvė yra Paneriuose, Vilniaus miesto pietvakarinėje dalyje, Neries kairiajame krante. Ribojasi su Galvės, Liudvinavo, Žarijų, Mūrinės Vokės, Kranto, Mačiuliškių, Sandėlių, Juliaus Janonio, Ožiakalnio ir Bališkių gatvėmis. Nuo miesto centro gatvė nutolusi apie 8-14 km, atstumas iki artimiausios miesto ribos <1-4 km. Artimiausios kaimyninės seniūnijos yra Grigiškės (ribojasi ties Nepriklausomybės gatve) ir Naujininkai (už 1,2 km ties Zuikių gatve).

Iš viso gatvėje yra 62 namai (adresai). Namų su lyginiais numeriais yra 23, nelyginiais – 39. Mažiausias namo numeris yra 1, didžiausias – 146. Adresų su raidėm yra 19.

Netoli gatvės yra prekybos centrai KOOP (Lentvario g. 2B, Grigiškės), Norfa L (Lentvario g. 2A, Grigiškės). Taip pat apylinkėse yra Grigiškių mokykla-darželis „Pelėdžiukas“ (Lentvario g. 1A), Vokė (upė), Lopšelis-darželis "Varniukai" (S. Krasausko g. 11), Ūkinės prekės (Lentvario g. 2B), Tanagra, Regitra (Lentvario g. 7), Alkanas Kojotas (užkandinė), UAB Alobera (Lentvario g. 14A), Tuvlita (Lentvario g. 7A), Scania Lietuva (Lentvario g. 14B), IKI Baze (Lentvario g. 33), UAB „Palink“, valgykla (Lentvario g. 33), Siglita (Lentvario g. 7), Grigiškių seniūnija (Vilniaus g. 6), Grigiškių paštas, UAB Perdanga (Lentvario g. 16), Amalva (Lentvario g. 146).

Artimiausios viešojo transporto stotelės yra Kranto (autobusas: 68), Grigiškių žiedas (autobusas: 68), Žalioji (autobusas: 68), Bališkės (autobusas: 68), Kulokiškės (autobusai: 20, 68), Liudvinava (autobusai: 20, 68), Mūrinė Vokė (autobusai: 20, 68), Juliaus Janonio (autobusas: 68), Lentvario (Galvės g., autobusai: 8, 20, 25, 51), Stasio Krasausko (autobusas: 68) ir Asfalto (Žarijų g., autobusas: 20).

Apie 7,1 km ilgio gatvė priskiriama B1 ir C1 kategorijoms. B kategorijai priklauso pagrindinės gatvės, kuriomis vyksta susisiekimas tarp miesto funkcinių zonų, rajonų, centrų, didžiųjų transporto mazgų, ryšiai su užmiesčio keliais. C kategorija apima aptarnaujančias gatves – miesto vidaus transporto ryšius, pagrindines keleivių viešojo susisiekimo linijas. Gatvės suskirstymą į kategorijas galima pamatyti šiame žemėlapyje.

Vietovės, kurioje yra ši gatvė, vidutinė altitudė siekia 137 m. Aukščių skirtumas vietovėje, įskaitant gatvės privažiavimus prie namų ir artimiausias apylinkes, sudaro apie 68 m. Aukščiausia vieta yra gatvės pradžioje Gatvė yra apie 10 m aukščiau už žemiausias miesto vietas (Žemuosiuose Paneriuose) ir 70 m žemiau už aukščiausią Vilniaus kalvą (235 m, Liepkalnyje).

Kitos gatvės Panerių seniūnijoje


Daugiau...Vilniaus katalogas   Įmonės įtraukimas   Kontaktai