Gatvių paieška

Pvz. Savanorių
Seniūnijos
Prašiškių gatvė Vilniuje

Prašiškių gatvė


Vieta: Verkių seniūnija
Gatvės kategorija: D ir D2 (D = pagalbinė gatvė)
Gatvės ilgis: apie 1,7 km
Namų (adresų) skaičius: 14
Koordinatės: 54.774102, 25.28898
Padidinti žemėlapį

Įmonės, parduotuvės, adresai šioje gatvėjePrašiškių gatvės vaizdas iš aukštai


Prašiškių g. arba apylinkių nuotrauka:

Prašiškių gatvė vaizdas iš aukštai

Nuotraukos valdymas:
+/- : arčiau/toliau; pasukimo rodyklės: vaizdo kampo pakeitimas; rodoma vieta keičiama rodyklėmis viršutiniame kairiame kampe arba tempiant pele.
Vaizdo vieta parinkta pagal šios gatvės atsitiktinio adreso geografines koordinates. Žemėlapio ir nuotraukų šaltiniai: Google / Bing Maps.

Kita informacija


Prašiškių gatvė yra Verkiuose, Vilniaus miesto šiaurinėje dalyje, Verkių seniūnijos šiaurės vakaruose. Ribojasi su Santariškių, Gulbinėlių, Gulbinėlių Sodų 1-ąja, Garšvėnų ir Nolonių gatvėmis. Nuo miesto centro gatvė nutolusi apie 9-10 km, atstumas iki artimiausios miesto ribos <1-1 km. Artimiausia kaimyninė seniūnija yra Antakalnis (už 2,7 km, kitame Neries krante).

Iš viso gatvėje yra 14 namų (adresų). Namų su lyginiais numeriais yra 0, nelyginiais – 14. Mažiausias namo numeris yra 5, didžiausias – 35.

Netoli gatvės yra prekybos centrai Norfa XL (Molėtų pl. 47B), Link Molėtų (Molėtų g. 13), IKI Riešė (Molėtų g. 13, Didžioji Riešė, Vilniaus raj.). Taip pat apylinkėse yra Imunologijos departamentas (Molėtų pl. 29).

Apie 1,7 km ilgio gatvė priskiriama D ir D2 kategorijoms. D kategorijai priklauso pagalbinės gatvės, skirtos paskirstyti eismo srautus į nedideles teritorijas, privažiuoti prie atskirų pastatų ir kitų objektų. Gatvės suskirstymą į kategorijas galima pamatyti šiame žemėlapyje.

Gatvės pavadinimo suteikimo data: 2006-10-25 (Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimas Nr. 1-1382)

Kitos gatvės Verkių seniūnijoje


Daugiau...Vilniaus katalogas   Įmonės įtraukimas   Kontaktai