Gatvių paieška

Pvz. Savanorių
Seniūnijos
Tarandės gatvė Vilniuje

Tarandės gatvė


Vieta: Pašilaičių seniūnija
Gatvės kategorija: B2 ir D2 (B = pagrindinė gatvė, D = pagalbinė gatvė)
Pašto kodas: 14188
Pašto skyrius: Vilniaus 26-asis paštas (adresas: Liudviko Zamenhofo g. 3)
Gatvės ilgis: apie 2,4 km
Namų (adresų) skaičius: 53
Koordinatės: 54.7478932, 25.1987436
Padidinti žemėlapį

Viešojo transporto (autobusų ir troleibusų) stotelės Tarandės gatvėje


Laidagaliai
Laidagaliai

Tarandė
Tarandė

Tomo Žebrausko st.
Tomo Žebrausko st.


Įmonės, parduotuvės, adresai šioje gatvėjeTarandės gatvės vaizdas iš aukštai


Tarandės g. arba apylinkių nuotrauka:

Tarandės gatvė vaizdas iš aukštai

Nuotraukos valdymas:
+/- : arčiau/toliau; pasukimo rodyklės: vaizdo kampo pakeitimas; rodoma vieta keičiama rodyklėmis viršutiniame kairiame kampe arba tempiant pele.
Vaizdo vieta parinkta pagal šios gatvės atsitiktinio adreso geografines koordinates. Žemėlapio ir nuotraukų šaltiniai: Google / Bing Maps.

Atstumai nuo Tarandės gatvės iki įvairių Vilniaus miesto rajonų


RajonasAtstumas
Centras, Gedimino pr.10 km
Antakalnis, Antakalnio g.11 km
Šeškinė, Akropolis (Ozo g. 25)7 km
Fabijoniškės, Fabijoniškių g.6 km
Pašilaičiai, Laisvės pr. 1255 km
Senamiestis, Rotušės aikštė12 km
Naujamiestis, Švitrigailos g.13 km

Viršuliškės, Spaudos rūmai (Laisvės pr. 60)11 km
Žemieji Paneriai, Vaduvos g.16 km
Šnipiškės, Europos aikštė (Konstitucijos pr. 3)9 km
Žirmūnai, Žirmūnų g.11 km
Baltupiai, Kalvarijų g.7 km
Naujoji Vilnia, Parko g.20 km
Vilkpėdė, Gerosios Vilties g.12 km

Tarandės gatvė taip pat yra


  • Gilužiai (Avižienių sen., Vilniaus r. sav.)

Kita informacija


Tarandės gatvė yra Pašilaičiuose, Vilniaus miesto šiaurės vakarinėje dalyje, Pašilaičių seniūnijos šiaurės vakaruose. Ribojasi su Ukmergės, Pikutiškių, Edinburgo, Vaivadiškių, Benykštaičių, Putiniškių, Nesvyžiaus, Žozefo Pusjė, V. Smakausko ir Tomo Žebrausko gatvėmis. Nuo miesto centro gatvė nutolusi apie 8-9 km, atstumas iki artimiausios miesto ribos <1 km. Artimiausios kaimyninės seniūnijos yra Fabijoniškės (ribojasi gatvės pradžioje ties Ukmergės gatve) ir Verkiai (už 1,2 km ties Mykolo Lietuvio gatve).

Iš viso gatvėje yra 53 namai (adresai). Namų su lyginiais numeriais yra 45, nelyginiais – 8. Mažiausias namo numeris yra 2, didžiausias – 90. Adresų su raidėm yra 22. Tai ketvirta didžiausia gatvė Pašilaičiuose pagal namų skaičių po Gabijos g., Vaivadiškių g. ir Pikutiškių g.

Netoli gatvės yra prekybos centras Rimi Hypermarket (Bieliūnų g. 1). Taip pat apylinkėse yra Tarandės rukykla, Mototoja - Toyota (Ukmergės g. 425).

Artimiausios viešojo transporto stotelės yra Tomo Žebrausko (autobusas: 52), Tarandė (autobusas: 52), Medelynas (Ukmergės g., autobusai: 52, 87), Laidagaliai (autobusas: 52) ir Pagrandos (Putiniškių g., autobusas: 52).

Apie 2,4 km ilgio iš rytų į vakarus vedanti gatvė priskiriama B2 ir D2 kategorijoms. B kategorijai priklauso pagrindinės gatvės, kuriomis vyksta susisiekimas tarp miesto funkcinių zonų, rajonų, centrų, didžiųjų transporto mazgų, ryšiai su užmiesčio keliais. D kategorijai priklauso pagalbinės gatvės, skirtos paskirstyti eismo srautus į nedideles teritorijas, privažiuoti prie atskirų pastatų ir kitų objektų. Gatvės suskirstymą į kategorijas galima pamatyti šiame žemėlapyje.

Vietovės, kurioje yra ši gatvė, vidutinė altitudė siekia 183 m. Tai gana aukšta Vilniaus vieta, 78 % gatvių yra žemiau. Aukščių skirtumas vietovėje, įskaitant gatvės privažiavimus prie namų ir artimiausias apylinkes, sudaro apie 21 m. Žemiausia vieta yra gatvės pabaigoje (ties Grikienių g.), aukščiausia – netoli namo Tarandės g. 19 (ties Fridricho Gedkanto g.). Gatvė yra apie 80 m aukščiau už žemiausias miesto vietas (Žemuosiuose Paneriuose) ir 50 m žemiau už aukščiausią Vilniaus kalvą (235 m aukščio Laimio kalną).

Kitos gatvės Pašilaičių seniūnijoje


Daugiau...Vilniaus katalogas   Įmonės įtraukimas   Kontaktai