Gatvių paieška

Pvz. Savanorių
Seniūnijos
Šatrijos Raganos gatvė Vilniuje

Šatrijos Raganos gatvė


Vieta: Antakalnio seniūnija
Gatvės kategorija: C2 ir D1 (C = aptarnaujanti gatvė, D = pagalbinė gatvė)
Pašto kodas: 10221
Pašto skyrius: Vilniaus 40-asis paštas (adresas: Antakalnio g. 75)
Gatvės ilgis: apie 1,7 km
Namų (adresų) skaičius: 72
Koordinatės: 54.7176434, 25.3394201
Padidinti žemėlapį

Įmonės, parduotuvės, adresai šioje gatvėjeŠatrijos Raganos gatvės vaizdas iš aukštai


Šatrijos Raganos g. arba apylinkių nuotrauka:

Šatrijos Raganos gatvė vaizdas iš aukštai

Nuotraukos valdymas:
+/- : arčiau/toliau; pasukimo rodyklės: vaizdo kampo pakeitimas; rodoma vieta keičiama rodyklėmis viršutiniame kairiame kampe arba tempiant pele.
Vaizdo vieta parinkta pagal šios gatvės atsitiktinio adreso geografines koordinates. Žemėlapio ir nuotraukų šaltiniai: Google / Bing Maps.

Atstumai nuo Šatrijos Raganos gatvės iki įvairių Vilniaus miesto rajonų


RajonasAtstumas
Centras, Gedimino pr.8 km
Antakalnis, Antakalnio g.4 km
Šeškinė, Akropolis (Ozo g. 25)8 km
Fabijoniškės, Fabijoniškių g.10 km
Pašilaičiai, Laisvės pr. 12510 km
Senamiestis, Rotušės aikštė9 km
Naujamiestis, Švitrigailos g.10 km

Viršuliškės, Spaudos rūmai (Laisvės pr. 60)11 km
Žemieji Paneriai, Vaduvos g.16 km
Šnipiškės, Europos aikštė (Konstitucijos pr. 3)7 km
Žirmūnai, Žirmūnų g.5 km
Baltupiai, Kalvarijų g.8 km
Naujoji Vilnia, Parko g.10 km
Vilkpėdė, Gerosios Vilties g.12 km

Šatrijos Raganos gatvė taip pat yra


Gatvės tokiu pavadinimu dar yra šiuose miestuose bei gyvenvietėse:
  • Užventis
  • Pavandenė (Telšių r. sav.)
  • Keturakiai (Žlibinų sen., Plungės r. sav.)
  • Liekniai (Žlibinų sen., Plungės r. sav.)
  • Medingėnai (Medingėnų sen., Rietavo sav.)
  • Medingėnai (Žlibinų sen., Plungės r. sav.)

Kita informacija


Šatrijos Raganos gatvė yra Antakalnyje, Vilniaus miesto šiaurės rytinėje dalyje, Antakalnio seniūnijos pietvakariuose. Ribojasi su Žirgo g., Mileišiškių g., Saulėtekio al., Mileišiškių Sodų 11-ąja g., Mileišiškių Sodų 1-ąja g., Pragiedrulių g., Mileišiškių Sodų g., Pragiedrulių Sodų 7-ąja g., Pragiedrulių Sodų 6-ąja g. ir Žirgo Sodų 5-ąja g. Nuo miesto centro gatvė nutolusi apie 5-6 km, atstumas iki artimiausios miesto ribos 4-5 km. Artimiausios kaimyninės seniūnijos yra Naujoji Vilnia (už 1,3 km ties Rokantiškių gatve) ir Žirmūnai (už 1,7 km, kitame Neries krante).

Iš viso gatvėje yra 72 namai (adresai). Namų su lyginiais numeriais yra 41, nelyginiais – 31. Mažiausias namo numeris yra 9, didžiausias – 124. Adresų su raidėm yra 5 (63A, 61A, 66A, 65A, 30A).

Netoli gatvės yra prekybos centrai IKI Plytinė (Saulėtekio al. 43), Maxima X (Pasakų g. 9). Taip pat apylinkėse yra Vilniaus Gedimino technikos universitetas (Saulėtekio al. 11), Vilniaus universiteto Teisės fakultetas, Vilniaus universiteto jungiamieji rūmai (Saulėtekio al. 9A), Vilniaus Universiteto Tarptautinio Verslo Mokykla (Saulėtekio al. 22), VU TVM biblioteka.

Artimiausios viešojo transporto stotelės yra Senoji plytinė (Saulėtekio al., troleibusai: 2, 10, 14, 19, 21; autobusai: 4G, 5G, 18, 38, 114), Gedimino technikos universitetas (Saulėtekio al., troleibusai: 2, 10, 14, 19, 21; autobusai: 4G, 5G, 18, 38) ir Mileišiškės (Mileišiškių g., autobusas: 115).

Apie 1,7 km ilgio gatvė priskiriama C2 ir D1 kategorijoms. C kategorija apima aptarnaujančias gatves – miesto vidaus transporto ryšius, pagrindines keleivių viešojo susisiekimo linijas. D kategorijai priklauso pagalbinės gatvės, skirtos paskirstyti eismo srautus į nedideles teritorijas, privažiuoti prie atskirų pastatų ir kitų objektų. Gatvės suskirstymą į kategorijas galima pamatyti šiame žemėlapyje.

Vietovės, kurioje yra ši gatvė, vidutinė altitudė siekia 171 m. Aukščių skirtumas vietovėje, įskaitant gatvės privažiavimus prie namų ir artimiausias apylinkes, sudaro apie 50 m. Žemiausia vieta yra netoli namo Šatrijos Raganos g. 26 (ties Saulėtekio al.), aukščiausia – netoli namo Šatrijos Raganos g. 79 (ties Mileišiškių g.). Gatvė yra apie 50 m aukščiau už žemiausias miesto vietas (Žemuosiuose Paneriuose) ir 50 m žemiau už aukščiausią Vilniaus kalvą (235 m, Liepkalnyje).

Kitos gatvės Antakalnio seniūnijoje


Daugiau...Vilniaus katalogas   Įmonės įtraukimas   Kontaktai