Gatvių paieška

Pvz. Savanorių
Seniūnijos
Varnės gatvė Vilniuje

Varnės gatvė


Vieta: Pilaitės seniūnija
Gatvės kategorija: C2 ir D2 (C = aptarnaujanti gatvė, D = pagalbinė gatvė)
Pašto kodas: 06200
Pašto skyrius: Vilniaus 3-iasis paštas (adresas: Priegliaus g. 1)
Gatvės ilgis: apie 1,6 km
Namų (adresų) skaičius: 50
Koordinatės: 54.7180159, 25.1727735
Padidinti žemėlapį


Varnės gatvės vaizdas iš aukštai


Varnės g. arba apylinkių nuotrauka:

Varnės gatvė vaizdas iš aukštai

Nuotraukos valdymas:
+/- : arčiau/toliau; pasukimo rodyklės: vaizdo kampo pakeitimas; rodoma vieta keičiama rodyklėmis viršutiniame kairiame kampe arba tempiant pele.
Vaizdo vieta parinkta pagal šios gatvės atsitiktinio adreso geografines koordinates. Žemėlapio ir nuotraukų šaltiniai: Google / Bing Maps.

Atstumai nuo Varnės gatvės iki įvairių Vilniaus miesto rajonų


RajonasAtstumas
Centras, Gedimino pr.10 km
Antakalnis, Antakalnio g.13 km
Šeškinė, Akropolis (Ozo g. 25)9 km
Fabijoniškės, Fabijoniškių g.10 km
Pašilaičiai, Laisvės pr. 1259 km
Senamiestis, Rotušės aikštė13 km
Naujamiestis, Švitrigailos g.14 km

Viršuliškės, Spaudos rūmai (Laisvės pr. 60)6 km
Žemieji Paneriai, Vaduvos g.16 km
Šnipiškės, Europos aikštė (Konstitucijos pr. 3)10 km
Žirmūnai, Žirmūnų g.13 km
Baltupiai, Kalvarijų g.12 km
Naujoji Vilnia, Parko g.21 km
Vilkpėdė, Gerosios Vilties g.13 km

Kita informacija


Varnės gatvė yra Pilaitėje, Vilniaus miesto vakarinėje dalyje. Ribojasi su Zujūnų, J. Bretkūno, Smalinės, Eitkūnų, Gelažių, Tarpučių, Knypavos, Piliavos, Ragainės ir Saldenės gatvėmis. Nuo miesto centro gatvė nutolusi apie 8 km, atstumas iki artimiausios miesto ribos <1-1 km. Artimiausios kaimyninės seniūnijos yra Justiniškės (už 1,5 km ties Ežeraičio gatve) ir Pašilaičiai (už 1,5 km ties Vakarinė gatve).

Iš viso gatvėje yra 50 namų (adresų). Namų su lyginiais numeriais yra 18, nelyginiais – 32. Mažiausias namo numeris yra 3, didžiausias – 95. Adresų su raidėm yra 6 (3A, 3C, 5C, 73A, 5B, 7A). Tai penkta didžiausia gatvė Pilaitėje pagal namų skaičių po Kriaučiūnų g., Lautės g., Karaliaučiaus g. ir Vorupės g.

Netoli gatvės yra prekybos centrai Norfa H (Nidos g. 1), IKI Zujūnai (Žalioji g., 22A, Zujūnai), IKI Pilaitė (Priegliaus g. 1), Maxima XX (Pilaitės pr. 31).

Apie 1,6 km ilgio iš pietvakarių į šiaurės rytus vedanti gatvė priskiriama C2 ir D2 kategorijoms. C kategorija apima aptarnaujančias gatves – miesto vidaus transporto ryšius, pagrindines keleivių viešojo susisiekimo linijas. D kategorijai priklauso pagalbinės gatvės, skirtos paskirstyti eismo srautus į nedideles teritorijas, privažiuoti prie atskirų pastatų ir kitų objektų. Gatvės suskirstymą į kategorijas galima pamatyti šiame žemėlapyje.

Vietovės, kurioje yra ši gatvė, vidutinė altitudė siekia 159 m. Žemiausia vieta yra gatvės pradžioje (ties Zujūnų g.), aukščiausia – gatvės pabaigoje (ties Smalinės g.). Gatvė yra apie 70 m aukščiau už žemiausias miesto vietas (Žemuosiuose Paneriuose) ir 70 m žemiau už aukščiausią Vilniaus kalvą (235 m, Liepkalnyje).

Kitos gatvės Pilaitės seniūnijoje


Daugiau...Vilniaus katalogas   Įmonės įtraukimas   Kontaktai