Gatvių paieška

Pvz. Savanorių
Seniūnijos
Dvarčionių gatvė Vilniuje

Dvarčionių gatvė


Vieta: Antakalnio seniūnija
Ankstesnis pavadinimas: Dvarčionių
Kiti pavadinimai: Kairėnų
Gatvės kategorija: atskiros gatvės atkarpos priskiriamos C2, D1 ir D2 kategorijoms (C = aptarnaujanti gatvė, D = pagalbinė gatvė)
Pašto kodas: 10234
Pašto skyrius: Vilniaus 40-asis paštas (adresas: Antakalnio g. 75)
Gatvės ilgis: apie 1,9 km
Namų (adresų) skaičius: 35
Koordinatės: 54.7274408, 25.3812496
Padidinti žemėlapį

Viešojo transporto (autobusų ir troleibusų) stotelės Dvarčionių gatvėje


Keramikų st.
Keramikų st.Dvarčionių gatvės vaizdas iš aukštai


Dvarčionių g. arba apylinkių nuotrauka:

Dvarčionių gatvė vaizdas iš aukštai

Nuotraukos valdymas:
+/- : arčiau/toliau; pasukimo rodyklės: vaizdo kampo pakeitimas; rodoma vieta keičiama rodyklėmis viršutiniame kairiame kampe arba tempiant pele.
Vaizdo vieta parinkta pagal šios gatvės atsitiktinio adreso geografines koordinates. Žemėlapio ir nuotraukų šaltiniai: Google / Bing Maps.

Atstumai nuo Dvarčionių gatvės iki įvairių Vilniaus miesto rajonų


RajonasAtstumas
Centras, Gedimino pr.11 km
Antakalnis, Antakalnio g.7 km
Šeškinė, Akropolis (Ozo g. 25)11 km
Fabijoniškės, Fabijoniškių g.13 km
Pašilaičiai, Laisvės pr. 12513 km
Senamiestis, Rotušės aikštė11 km
Naujamiestis, Švitrigailos g.13 km

Viršuliškės, Spaudos rūmai (Laisvės pr. 60)14 km
Žemieji Paneriai, Vaduvos g.19 km
Šnipiškės, Europos aikštė (Konstitucijos pr. 3)10 km
Žirmūnai, Žirmūnų g.8 km
Baltupiai, Kalvarijų g.11 km
Naujoji Vilnia, Parko g.7 km
Vilkpėdė, Gerosios Vilties g.15 km

Kita informacija


Dvarčionių gatvė yra Antakalnyje, Vilniaus miesto šiaurės rytinėje dalyje, Antakalnio seniūnijos pietuose. Ribojasi su Pupojų, Vanagų, Keramikų, Dvarčionių Sodų 3-iąja ir Puodžių gatvėmis. Nuo miesto centro gatvė nutolusi apie 8 km, atstumas iki artimiausios miesto ribos 1-2 km. Artimiausios kaimyninės seniūnijos yra Naujoji Vilnia (už 1,9 km ties Rokantiškių gatve) ir Verkiai (už 3 km, kitame Neries krante).

Iš viso gatvėje yra 35 namai (adresai). Namų su lyginiais numeriais yra 25, nelyginiais – 10. Mažiausias namo numeris yra 1, didžiausias – 52. Adresų su raidėm yra 4 (32A, 3A, 38A, 32B). Vyrauja gyvenamosios paskirties pastatai.

Netoli gatvės yra prekybos centras Maxima X (Keramikų g. 5). Taip pat apylinkėse yra Lopšelis-darželis "Molinukas" (Keramikų g. 34), Dvarčanka (upė), Dvarčionių pradinė mokykla (Keramikų g. 38), Gintarinė vaistinė, Dvarčionių biblioteka, UAB MGF Light Conversion (Keramikų g. 2B), Dvarčionių Keramika (Keramikų g. 2).

Artimiausios viešojo transporto stotelės yra Keramikų (autobusai: 18, 38) ir Dvarčionys (Keramikų g., autobusai: 18, 38).

Apie 1,9 km ilgio gatvės atkarpos priskiriamos C2, D1 ir D2 kategorijoms. C kategorija apima aptarnaujančias gatves – miesto vidaus transporto ryšius, pagrindines keleivių viešojo susisiekimo linijas. D kategorijai priklauso pagalbinės gatvės, skirtos paskirstyti eismo srautus į nedideles teritorijas, privažiuoti prie atskirų pastatų ir kitų objektų. Gatvės suskirstymą į kategorijas galima pamatyti šiame žemėlapyje.

Vietovės, kurioje yra ši gatvė, vidutinė altitudė siekia 167 m. Aukščių skirtumas vietovėje, įskaitant gatvės privažiavimus prie namų ir artimiausias apylinkes, sudaro apie 20 m. Žemiausia vieta yra gatvės pradžioje (ties Kregždžių g.), aukščiausia – gatvės pradžioje (ties Dvarčionių Sodų 3-iąja g.). Gatvė yra apie 70 m aukščiau už žemiausias miesto vietas (Žemuosiuose Paneriuose) ir 60 m žemiau už aukščiausią Vilniaus kalvą (235 m, Liepkalnyje).

Kitos gatvės Antakalnio seniūnijoje


Daugiau...Vilniaus katalogas   Įmonės įtraukimas   Kontaktai