Kategorijos
Policijos departamento policijos asociacija
Adresas:Saltoniškių g. 19, LT-08105, Vilnius
Telefonas:+ (5) 2733691
El. pašto adresas:info@ipa.lt
Interneto svetainė:ipa.lt
Įmonės kodas:300117056


Veiklos sritys:
  • Sąjungos, asociacijos, bendrijos, organizacijos

Veiklos aprašymas:

Policijos departamento policijos asociacija yra Tarptautinės policijos asociacijos (IPA) Lietuvos skyriaus narys.
Tarptautinė policijos asociacija įkurta 1950 m. sausio 1 d. Linkonšyro (Anglija) seržantas Arthur Troop norėjo sukurti policijos pareigūnų draugystės ir tarptautinio bendradarbiavimo organizaciją. Įsteigus Asociaciją išsipildė seržanto idėja – asociacijos nariai pradėjo vystyti visuomeninius, kultūrinius ir profesinius ryšius aplinkoje, laisvoje nuo diskriminavimo pagal rangą, lytį, spalvą, kalbą arba religiją, ir skatino šalies ir užsienio policijos pareigūnų bendradarbiavimą bei draugystę. Asociacijos šūkis esperanto kalba skamba ,, SERVO PER AMIKECO”. Tai reiškia „TARNAUTI DRAUGAUJANT“. TPA yra pasaulinė nepelno draugystės organizacija, kurios nariai yra dirbantys arba išėję į pensiją teisėsaugos pareigūnai. Ši organizacija nėra susijusi su jokia kita sąjunga, policijos ar vyriausybės tarnyba. Asociacija propaguoja tarptautinį kultūrinį policijos pareigūnų bendradarbiavimą. Kadangi organizacija yra tarptautinė, vienas pagrindinių jos privalumų – dalykines, pažintinės kelionės, tačiau pagrindinis organizacijos akcentas yra draugystė. Kasmet vyksta nacionaliniai ir tarptautiniai susitikimai. Visi pareigūnai dirba laisvalaikiu, negaudami už tai jokio atlygio: MŪSŲ NUOSTATAI DRAUDŽIA BET KOKĮ DALYVAVIMĄ POLITIKOJE, ĮTAKOTI KITŲ SĄJUNGŲ, DEPARTAMENTO VEIKLĄ, VYKDYTI DISKRIMINACIJĄ PAGAL RASĘ, LYTĮ ARBA RELIGIJĄ”. Organizacijos nariu gali būti bet kuris kvalifikuotas valstybinės ar miesto teisėsaugos pareigūnas arba pensininkas. Nariai skatinami priimti svečius savo namuose, būti gidais ir nuoširdžiais pagalbininkais. ASOCIACIJOS TIKSLAI
•Užmegzti draugystę, vienyti visus tarnaujančius ir išėjusius į pensiją teisėsaugos darbuotojus visame pasaulyje esančiose šalyse-narėse.
•Skatinti ir plėtoti visuomeninės veiklos, teisėsaugos ir tvarkos palaikymo studijas, veikiant visuomeninėje, kultūros ir kitose srityse. Rengti mainų, poilsio ir rekreacines programas, bendravimo, draugystės ir studijų grupių vizitus.
•Sudaryti edukacines programas narių poreikiams tenkinti, studijuojant teisėsaugos dalykus.
•Asociaciją kiekvienoje šalyje-narėje kontroliuoja skyriaus valdyba. Ji atsiskaito Tarptautinei vykdomajai tarybai, kurioje dirba teisėtai išrinkti tas šalis atstovaujantys delegatai.
•Administravimo tikslais šalys skirstomos į skyrius. Visi skyrių poskyriai turi išrinktą valdybą, kurią sudaro pirmininkas, pirmininko pavaduotojas, sekretorius ir iždininkas. Kiekvieno poskyrio pirmininkas šalies susirinkimuose atstovauja poskyriui.
•Nariai turi nešioti asociacijos ženklelį ir priklauso teritorijos, kurioje tarnauja poskyriui, (nariai gali pasirinkti poskyrį pagal savo gyvenamąją vietą). Jis turi pilną balsavimo teisę poskyrių susirinkimų metu, taip pat teisę pasisakyti ir balsuoti atviruose kasmetiniuose susirinkimuose.
•Dabar narių yra daugelyje laisvojo pasaulio šalių ir jų skaičius auga. Narių yra įvairių rangų atstovai, nuo eilinių policijos pareigūnų iki vadovų. Asociacijos veikla nėra susijusi su tarnybos reikalais. Asociacija yra visuomeninė organizacija, kuri oficialiai nėra remiama ar kontroliuojama. Visą asociacijos veiklą vykdo jos pareigūnai ne darbo metu ir be atlygio.
•TPA yra organizacija, griežtai besiremianti idealizmu ir draugyste: čia visiškai neskirstoma pagal rangus.


Įvertinimas: 5.0/5 (balsavo: 11)

Įmonės ID: 30113
Perskaitė: 764
Įtraukta į katalogą: 2010-04-10
Informacija atnaujinta: 2017-04-18

Atnaujinti informaciją
Iškelti į viršų
Komentarai
Jei turite nuomonę ar atsiliepimų apie šią įmonę ar organizaciją, siūlome parašyti komentarą.


Jūsų komentaras:


Vardas:


Įveskite kodą 
Kitos įmonės
Nacionalinė SPA asociacija
Pušų g. 2-1, LT-08120 Vilnius

Respublikinė floristų asociacija
Švitrigailos g. 7/ A. Vivulskio g. 16, LT-03110 Vilnius

Lietuvos Kerlingo asociacija
Vilniaus g. 39/6-405, LT-01119 Vilnius

Sekmadienio futbolo lyga, VšĮ
Gabijos g. 2B-2, LT-06106 Vilnius

Lietuvos Respublikos odontologų rūmai
K. Sirvydo g. 6, LT-01101 Vilnius

Gintaro spindesys, IĮ
Rodūnios kelias 2, LT-02189 Vilnius

Vaikai - visuomenės dalis, VO
Aušros Vartų g. 16/1, LT-02100 Vilnius

E. Merck Aktiebolag atstovybė
Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius

Lietuvos darbo federacija
Vytauto g. 14, LT-08118 Vilnius

Vlado Bieliausko labdaros fondas
Gedimino pr. 18, LT-01103 Vilnius

Lietuvos žurnalistų autoklubas
Justiniškių g. 14-304, LT-05131 Vilnius

Lietuvos geležinkelio profesinė sąjunga
J. Jasinskio g. 9-410, LT-01111 Vilnius

Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras, labdaros ir paramos fondas
Odminių g. 12, LT-01122 Vilnius

Vilniaus katalogas   Įmonės įtraukimas   Kontaktai